نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به قوانین و مقررات جدید در حوزه ایثارگری بر لزوم تلاش برای آشنایی بیشتر ایثارگران با مقررات و مسائل حقوقی تاکید کرد و گفت: افزایش آگاهی ایثارگران از قوانین موجب حل و فصل بسیاری از مشکلات می‌شود و زمینه استیفای حقوق قانونی آنان را فراهم می‌کند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی روز سه شنبه 27 مهرماه در مراسم افتتاحیه همایش سراسری روسای امور حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجتمع شهید رسول زاده با اشاره به اهمیت و قداست برخی اماکن، کلمات و مفاهیم گفت: در بین نهادها و دستگاه‌های کشور بعضی از دستگاه‌ها دارای چنین ویژگی‌هایی هستند که از جمله آن‌ها بنیاد شهید و امور ایثارگران است که همه مردم با دید ویژه‌ای به آن می‌نگرند، زیرا بنیاد مکان مقدسی است و این قداست به واسطه انتساب به ایثارگران و فداکاری‌های شهدا و ایثارگران است.


نماینده ولی فقیه در بنیاد با ارزشمند دانستن فعالیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ما به افرادی خدمت می‌کنیم که به دین، قرآن، ملت و رهبری خدمت کرده‌اند و این افتخار بزرگی است برای ما که به این عزیزان خدمت برسانیم.


معاون رییس جمهوری رفع مشکل ایثارگران را نوعی عبادت دانست و گفت: بخش حقوقی بنیاد در حل مشکل ایثارگران نقش بسیار مهمی دارد و می‌تواند آرامش زیادی چه در بین این عزیزان و چه در فضای بنیاد ایجاد کند.


وی با تأکید بر لزوم اطلاع رسانی از مقررات و مسائل حقوقی جدید به ایثارگران گفت: ایثارگران باید از مسائل قانونی و حقوق خود به خوبی آگاه باشند تا دچار مشکل نشوند. افزایش آگاهی حقوقی ایثارگران برای استیفای حقوقی قانونی آن‌ها ضروری است و ایثارگران عزیز می‌توانند با آگاهی از قوانین در حل و فصل بسیاری از مشکلات خود فعال شوند و مانع از تضییع حقوق قانونی شوند و البته بنیاد هم وظیفه دارد حمایت جدی از آنان به عمل آورد.


رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مسئله معاضدت حقوقی و قضایی بنیاد از ایثارگران گفت: معاونت حقوقی باید حضور خود را در این بخش افزایش دهد و به صورت مستمر پیگیر مسائل حقوقی و قانونی ایثارگران باشد تا مانع تضییع حقوق این عزیزان شود.


حجت الاسلام والمسلمین شهیدی افزود: بخش حقوقی بنیاد باید در حوزه ارتباط با ایثارگران همواره با دیده خدمت و تکریم نگاه کند و در همه جا حضور جدی داشته باشد. همچنین در حوزه مسائل داخلی بنیاد نیز حوزه حقوقی می‌تواند نقش موثری در پیگیری و اجرای صحیح قوانین و مقررات داشته باشد و لازم است در تنظیم تمام قراردادها و تفاهم نامه‌های بنیاد نقش داشته باشند.

 

 

منبع:ایثار

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 مهر 1396

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3