معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: با وجود محدودیت های فراوان، وزارت کشور تلاش کرده است، نسبت به امور رفاهی و معیشتی همکاران اقدامات مناسب و درخور شأن آنان انجام دهد و این مهم در رابطه با ایثارگران عزیز هم همواره به طور اخص مدنظر بوده است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، در راستای اجرای سیاست های ابلاغی وزیر کشور در ابتدای دولت دوازدهم مبنی بر ارتباط و تعامل موثرتر مسئولان با همکاران، اولین جلسه پرسش و پاسخ معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور با حضور جمعی از جانبازان و با هماهنگی امور ایثارگران وزارت کشور برگزار شد.


یاوند عباسی مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور ایثارگران در ابتدای این جلسه با ارائه گزارش مختصری از اقدامات امور ایثارگران در سال 1395 و برنامه های سال 1396 اظهار داشت: وزارت کشور تلاش کرده است که در اجرای قوانین و مقررات حوزه ایثارگران جزء اولین ها باشد که از نمونه های آن می توان به اجرای تامین هزینه درمان و اجرای قانون برنامه ششم توسعه درخصوص معافیت مالیاتی، سنوات بازنشستگی، ارتقاء یک مقطع تحصیلی رزمندگان و تسری ماده 51 برای همسران شهدا اشاره کرد.


مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور ایثارگران همچنین گفت:‌ با توجه به سیاست هایی که توسط وزیر کشور در ابتدای دولت دوازدهم ابلاغ گردید و نظر به ابراز علاقمندی و اعلام آمادگی معاون توسعه مدیریت و منابع؛ مقرر است این سلسله نشست های صمیمی بطور مستمر با حضور اقشار مختلف ایثارگران برگزار شود تا این عزیزان بتوانند نسبت به طرح مسائل صنفی خود و ارایه پیشنهادات و انتقادات بطور مستقیم اقدام نمایند.


ناصریان معاون توسعه مدیریت منابع نیز در ادامه این نشست با ابراز علاقمندی و تاکید بر تداوم چنین جلساتی با گروه های مختلف ایثارگران تصریح کرد: با وجود محدودیت های فراوان، وزارت کشور تلاش کرده است، نسبت به امور رفاهی و معیشتی همکاران اقدامات مناسب و درخور شأن آنان انجام دهد و این مهم در رابطه با ایثارگران عزیز هم همواره به طور اخص مدنظر بوده است.


سپس حضار به طرح مسائل و مشکلات خود با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور پرداخته و بعد از پیشنهادات مشاور وزیر کشور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران، ناصریان به مسائل مطرح شده پاسخ داد.


ناصریان با ابراز خرسندی از صراحت بیان ایثارگران گفت: از نظر ما جنگ برای عزیزان جانباز و ایثارگران تمام نشده است و آنها همچنان با عوارض جنگ روبرو هستند و ما وظیفه داریم همه توان خود را برای حل این مشکلات آنان بکار بریم.


معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور همچنین تاکید کرد: این جلسه هر سه ماه یکبار برگزار خواهد شد تا به مشکلات جانبازان و ایثارگران وزارت کشور رسیدگی شود.


ناصریان درباره اقدامات وزارت کشور از قبیل پرداخت کلیه هزینه های خارج از تعهدات بیمه تکمیلی کارکنان وزارت کشور با اولویت ایثارگران، تلاش برای ارتقاء جانبازان دارای پست همطراز، اولویت ایثارگران در انتصابات وزارت کشور استانداری ها، فرمانداری ها و بخشداری ها توضیحاتی ارائه کرد.

 

 

منبع:وزارت کشور

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 مهر 1396

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3