معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تاکنون تمام مطالبات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در 21 استان کشور پرداخت شده است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزدگان اصفهان، سید منصور میرمرادی روز شنبه در آیین معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی افزود: مطالبات خانواده شهدا و ایثارگران در خراسان جنوبی پرداخت شده و هیچ معوقه ای در این زمینه باقی نمانده است.


وی بیان کرد: مطالبات خانواده شهدا و ایثارگران از سال 86 تاکنون پرداخت نشده بود که در این استان مطالبات سال 95 هم پرداخت شده است.


وی گفت: یکی از برنامه ‌های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت تدبیر و امید پرداخت مطالبات معوق خانواده معظم شهدا و ایثارگران بوده است.


معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: در بحث درمان اقدام های خوبی در کشور صورت گرفت و با سامانه ای که درحوزه سلامت تعریف شد، رضایت نسبی برقرار است.


وی اظهار کرد: در بخش اشتغال و مسکن هم در کشور گام های ارزشمندی برداشته شد و اعتقاد داریم اشتغال فقط نباید به سمت شغل های دولتی برود و در همین ارتباط زمینه را فراهم می کنیم که جامعه هدف در حوزه کارآفرینی فعال شود تا زمینه اشتغال برای بخش دیگری از جامعه هم به وجود آید.

 

 

** شهدا و ایثارگران سند افتخار جمهوری اسلامی ایران هستند


میرمرادی از شهدا و ایثارگران به عنوان سند افتخار جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: امنیت امروز کشور مرهون تلاش ها و رشادت های این عزیزان و همرزمان شهیدشان است.


وی ادامه داد: امروز این سند افتخار در همه جا به سند تحول تبدیل می شود و نتیجه آن حکومتی کارآمد در منطقه است که ثبات منطقه ای و فرامنطقه ای خود را وامدار فرهنگ ایثار و شهادت است.


وی با بیان این سخن از امام راحل که فرمودند «حفظ نظام از اوجب واجبات است» اظهار کرد: امروز توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یکی از مهمترین راهکارهای حفظ نظام است و باید مد نظر همه مسئولان و مردم قرار گیرد.


معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: قطعا تلاش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، و از طرفی اقتصاد مقاومتی عبور از تنگناهای موجود را آسان خواهد کرد و عملکرد دستگاه های اجرایی در راستای این 2 مولفه موجب پویایی و پایداری نظام خواهد شد.


وی با بیان اینکه خراسان جنوبی مهد علم و جایگاه عالمان وارسته ای است که انسان احساس افتخار می کند افزود: فضای فرهنگی شهر بیرجند و قرارگیری تمثال شهدا در جای جای شهر برگرفته از همان روحیه است که باید از این اقدام مسئولان استانی تقدیر و تشکر کرد.


در این آیین از خدمات حجت الاسلام حسین معصومی قدردانی و حجت الاسلام محمد تقی عزیزی به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی معرفی شد.


حجت الاسلام حسین معصومی از بهمن ماه 1392 مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی را بر عهده داشت و حجت الاسلام عزیزی پیش از این مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی بود.

 

 

منبع:ایرنا

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در یکشنبه, 21 آبان 1396

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3