نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امروز نیاز به تولید کارها و آثار هنری پرمحتوا و تأثیرگذار داریم تا بتوانیم بیشتر از گذشته جامعه را با ارزش‌های ایثارگری آشنا کنیم، به خصوص در زمینه تولیدات تلویزیونی باید گام‌های مهم‌تری برداریم.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی روز شنبه 2 دی ماه از معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و ادارات کل این معاونت شامل اداره کل اسناد و انتشارات، اداره کل ورزشی و اردویی، اداره کل تبلیغات و فرهنگی، اداره کل امور هنری و اداره کل آموزش و همچنین اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران بازدید کرد.

 

وی پس از بازدید بخش‌های مختلف این مجموعه، در دیدار با معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد و مدیران کل این معاونت گفت: در بازدید قبلی که از معاونت فرهنگی داشتم و در بازدید امروز شاهد توسعه فعالیت‌های این معاونت بودم.


نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: بنیاد طبق اساسنامه خود دو وظیفه خدماتی و فرهنگی را بر عهده دارد که بخش فرهنگی فعالیت‌های بنیاد تنها منحصر به جامعه ایثارگری نیست، بلکه تمام مردم ایران را در بر می‌گیرد. البته جامعه ایثارگری اولویت ما در بخش فرهنگی محسوب می‌شود، اما مقام معظم رهبری همواره بر لزوم افزایش فعالیت‌های فرهنگی در زمینه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تاکید داشته‌اند و بر همین اساس وظیفه ما در این بخش نیز سنگین است.


معاون رییس جمهور با اشاره به لزوم توسعه فعالیت‌های ترویجی در زمینه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: ما نیاز به تولید کارها و آثار هنری پرمحتوا و تأثیرگذار داریم تا بتوانیم بیشتر از گذشته جامعه را با ارزش‌های ایثارگری آشنا کنیم، به خصوص در زمینه تولیدات صوتی و تصویری مناسب با انتشار در فضای مجازی و رسانه های اجتماعی باید گام‌های مهم‌تری برداریم.


رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تشکر از زحمات پرسنل معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد گفت: خوشبختانه امروز شاهد روحیه خوب و فعال همکاران این معاونت بودم و این فعالیت‌ها باید افزایش یابد، زیرا رسالت اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران مربوط به حوزه فرهنگی است و انتظار این است که با اقدامات مناسب شاهد رشد بیشتر فعالیت‌ها باشیم.

 

 

منبع:ایثار

انتهای پیام/م

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3