مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر تأکید کرد: تشکل‌ها و نخبگان شاهد و ایثارگر از سرمایه‌های اجتماعی مطمئن برای بالندگی نظام و کشور هستند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، اسلام کریمی در جمع تعدادی از دبیران تشکل های شاهد و ایثارگر درباره اهمیت و تأثیرگذاری این دسته از سازمان های مردم نهاد در نظام جمهوری اسلامی گفت: تشکل‌ها و نخبگان شاهد وایثارگر از سرمایه‌های اجتماعی مطمئن برای بالندگی نظام و کشور هستند.

 

این دسته از سازمان های مردم نهاد دارای سابقه ایثار و شهادت هستند و به عنوان ظرفیت‌های فکری و اجرایی برای پیشبرد اهداف نظام و جامعه شاهد و ایثارگر به شمار می روند. تمام کسانی که در این نظام مسئولیت دارند باید قدر این فرصت را به خوبی بدانند و حداکثر استفاده را از این پتانسیل عظیم در راستای عملیاتی کردن استراتژی و سیاست های کلان کشور به کارگیرند.

 

وی افزود: در دوران دفاع مقدس پرسنل ارتش، سپاه، بسیج، جهاد و سایر نیروهای مردمی به فرمان بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی بدون هیچ چشم داشتی از مال و جان خود گذشتند و برای دفاع از نظام با تمام توان به میدان آمدند و فکر گرفتن تسهیلات و سهمیه در آینده نبودند. آنچه ایشان را مصمم‌تر می‌کرد حفظ اسلام وانقلاب وکشور بود.

 

مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر در پایان گفت: برای اینکه مفهوم صبر را متوجه شویم باید با خانواده معظم شهدا، جانبازان گرانقدر 70 درصد و اعصاب و روان، آزادگان سرافراز و رزمندگان دلاور دیدار کنیم و به مقاومت و صبوری آنان پی ببریم.

 

 

منبع:ایثار

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 خرداد 1397

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3