سرپرست تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شایعاتی پیرامون استعفایش از سرپرستی این تیم گفت: نمی‌دانم این خبر از کجا منتشر شده و از اساس کذب است، من امروز تا ساعت 3 بعد از ظهر در تمرینات تیم سپاهان بوده‌ام و چنین قضیه‌ای صحت ندارد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، مهدی اخوان با اشاره به شایعاتی پیرامون استعفایش از سرپرستی این تیم اظهار داشت: نمی‌دانم این خبر از کجا منتشر شده و از اساس کذب است؛ من امروز تا ساعت 3 بعد از ظهر در تمرینات تیم سپاهان بوده‌ام و چنین قضیه‌ای صحت ندارد.

 

وی ادامه داد: نمی‌دانم این شایعات از کجا نشأت می‌گیرد و چه کسانی این شایعه را درست می‌کنند و دوست ندارند سپاهان صلابت لازم را به دست بیاورد.

 

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در مورد شرایط تیم سپاهان برای بازی با پرسپولیس گفت: ما چند مصدوم داریم که رسول نویدکیا و جلال علی‌محمدی جزو آن‌ها هستند و از قبل نیز مسعود حسن‌زاده مصدوم است، عزت‌الله پورقاز نیز برای این بازی محروم است.

 

اخوان در مورد راه حل برون‌رفت سپاهان از بحران گفت: چیزی جز این‌که همه بیایند و به سپاهان کمک کنند نمی‌تواند این تیم را از بحران خارج کند، این‌که برخی حاشیه بسازند و توهین کنند، نتیجه برعکس دارد و هر کسی به هر نحوی می‌تواند از این تیم حمایت کند.

 

 

منبع:فارس

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 524 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3