شناسایی و دستگیری عاملان آتش سوزی خودروهای شهروندان اصفهانی و همچنین شناسایی و دستگیری سارق ۵۲۰ راس دام در گلپایگان و کاشان از مهم‌ترین اخبار انتظامی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر بود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری فرد شروری که اقدام به آتش زدن عمدی تعدادی از خودروهای شهروندان کرده بود خبر داد.

 

سرهنگ حسن یاردوستی گفت: به دنبال شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر حریق عمدی خودرو شخصی خود موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت .

 

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات علمی گسترده و اقدامات تخصصی پلیسی سرانجام موفق شدند هویت فرد شروری که مرتکب این عمل مجرمانه شده بود را شناسایی کنند.

 

این مقام مسئول اضافه کرد : ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه فرد مذکور را که دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی دادند.

 

سرهنگ یاردوستی با بیان اینکه متهم ۴۶ ساله و دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت ، تخریب و حریق عمدی است اظهار کرد: در بازرسی از منزل وی تعدادی از اقلامی که با آن آتش سوزی ها صورت گرفته بود کشف و متهم به تمامی حریق های صورت گرفته توسط خود اعتراف کرد .

 

 

انهدام باند سارقان میلیاردی داخل خودرو در کاشان

 

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ازشناسایی ودستگیری اعضای یک باند هفت نفره سارقان داخل خودرو و کشف یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اموال مسروقه خبر داد.

 

سرهنگ علی پورکاوه گفت: به دنبال وقوع چندین مورد سرقت داخل خودرو و قطعات خودرو در شهرستان کاشان بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

 

وی افزود: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند اعضای یک باند هفت نفره را شناسایی و دستگیر کنند.

 

این مقام انتظامی بیان داشت : افراد دستگیر شده در بازجوئی‌های تخصصی به عمل آمده به سرقت یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اموال از خودروی شهروندان کاشانی اعتراف کردند .

 

سرهنگ پورکاوه اظهار کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و همه متهمان جهت انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 

 

کشف ۱۲۰ راس دام سرقتی در گلپایگان

 

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از دستگیری اعضای یک باند ۴ نفره سارقان احشام و کشف ۱۲۰ راس دام سرقتی خبر داد.

 

سرهنگ حسین بساطی گفت: در پی وقوع سرقت ۱۲۰ راس دام در شهرستان گلپایگان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت وی‍ژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند یک سارق را که غیر بومی و اهل یکی از استان های کشور بود شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

 

سرهنگ بساطی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده به سرقت ۱۲۰ راس دام با همدستی ۳ سارق دیگر اعتراف کرد، افزود: ماموران پس از کسب نیابت قضائی به آن استان اعزام و ۳ سارق دیگر را دستگیر کردند.

 

 

دستگیری کلاهبرداران از شرکت‌های بیمه در اصفهان

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند ۱۵ نفره که با ایجاد تصادفات ساختگی مبلغ ۱۰ میلیارد ریال از شرکت‌های بیمه کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد .

 

سرهنگ جهانگیر کریمی گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی با ایجاد تصادفات صوری و ساختگی اقدام به کلاهبرداری از شرکت های بیمه در شهرستان "برخوار" می کردند بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران پس از انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند ۵ نفر از اعضای این باند را شناسایی و دستگیر کنند.

 

این مقام انتظامی بیان داشت: افراد دستگیر شده در بازجویی های پلیس به کلاهبرداری ۱۰ میلیارد ریالی از شرکت های بیمه با ایجاد تصادفات ساختگی و با همکاری ۱۰نفر دیگر اعتراف کردند.

 

سرهنگ کریمی با اشاره به دستگیری ۱۰ متهم دیگر این پرونده اظهار داشت: همه متهمان برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 

 

انتشار تصاویر خصوصی توسط همکلاسی

 

رییس پلیس فتای استان اصفهان گفت: دانش آموز ۱۴ ساله ای که تصاویر شخصی و خصوصی همکلاسی خود را در فضای مجازی منتشر کرده بود توسط ماموران پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.

 

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی افزود: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر شخصی فرزندشان کرده بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتای اصفهان قرار گرفت.

 

سرهنگ مرتضوی افزود: با انجام اقدامات تخصصی در فضای مجازی متهم که همکلاسی شاکی بود شناسایی و دستگیر شد.

 

وی تصریح کرد:متهم به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را افزایش تعداد اعضای کانال خود عنوان داشت.

 

 

قاچاقچی حرفه‌ای مواد افیونی ناکام شد

 

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای مواد افیونی و کشف ۵۵ کیلوگرم تریاک خبر داد.

 

سرهنگ علی پورکاوه اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان حین کنترل خودروهای ورودی به این شهرستان به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و آن را متوقف کردند.

 

این مقام انتظامی افزود: ماموران طی بازرسی از خودرو مذکور مقدار ۵۵ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای داخل خودرو جاسازی شده بود کشف کردند.

 

 

کشف ۲۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق درسمیرم

 

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف یک محموله کالای قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک نفر خبر داد.

 

سرهنگ سهراب قرقانی گفت: ماموران ایست وبازرسی شهید رئیسیان شهرستان سمیرم حین کنترل خودروهای عبوری مسیر سمیرم به شهرضا به یک دستگاه سواری ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند .

 

این مقام انتظامی بیان داشت : در بازرسی ازاین خودرو تعداد ۹۳۰ ثوپ بلوز زنانه خارجی قاچاق کشف شد.

 

قرقانی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه اظهار داشت : ارزش محموله کشف شده ۲۰۰ میلیون ریال اعلام شده است .

 

 

سارقان حرفه ای احشام به سرقت ۴۰۰ راس دام اعتراف کردند

 

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند ۳ نفره سارقان احشام و کشف ۴۰۰ راس دام سرقتی خبر داد.

 

سرهنگ ستارخسروی گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت احشام در منطقه شرق شهر اصفهان بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران پس از انجام یکسری کارهای تخصصی موفق شدند سارقان را شناسایی و هنگامی که قصد سرقت از یک دامداری را داشتند در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کنند.

 

سرهنگ خسروی با اشاره به اینکه این سارقان با تخریب دیوار دامداری ها و ضرب و شتم نگهبانان با استفاده از یک وانت و یک کامیونت احشام را سرقت می کردند، بیان داشت: افراد دستگیر شده در بازجویی های علمی و تخصصی پلیس به سرقت ۴۰۰ راس دام از منطقه شرق شهر اصفهان اعتراف کردند.

 

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این عملیات ۲ دستگاه خودرو توقیف و سارقان به منظور اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 

 

کشف بیش از یک میلیارد ریال اسباب بازی قاچاق در نائین

 

فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف یک محموله اسباب بازی خارجی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

 

سرهنگ صادق کاظم زاد گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی "شهید رئیسیان" شهرستان نائین هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

 

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از این خودرو ۳۰۰ کارتن انواع اسباب بازی خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد که خودرو و محموله توقیف شدند.

 

سرهنگ کاظم زاد با اشاره به دستگیری راننده در این زمینه اظهار کرد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعلام شده است.

 

 

منبع:ایمنا

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 521 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3