طرح جمع آوری پساب شهرهای همجوار ارائه شده توسط فولاد مبارکه اصفهان در هجدهمین دوره مراسم بنیاد جهانی انرژی با رأی بنیاد جهانی انرژی و جامعه مدیریت سبز اروپا به عنوان پروژه اجتماعی و زیست محیطی ۲۰۱۷ انتخاب و گواهینامه این بنیاد را دریافت کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت فولاد مبارکه در این زمینه، گفت: این پروژه از بین ۲ هزار پروژه انتخاب شد که از ۱۳۰ کشور جمع آوری شده بود.

 

حسین مدرسی فر با بیان اینکه فولاد مبارکه در ۲دهۀ گذشته بر اساس استراتژی بهبود عملکرد زیست محیطی خود، اهداف متناسب با آن را تدوین و به مرحلۀ اجرا گذاشته است، افزود: این شرکت در سال های اخیر بنا بر ضرورت های ملی و بین المللی تمرکز خود را بر توسعه مسئولیت پذیری زیست محیطی قرار داده است و در همین راستا برنامه های مدیریت انرژی و مدیریت HSE را به طور هدفمند پیگیری می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: شرکت فولاد مبارکه به عنوان پیشرو و الگوی صنایع کشور در ابعاد بین المللی نیز در این زمینه ایفای نقش می کند.


هجدهمین دورۀ مراسم بنیاد جهانی انرژی، با موضوع مراسم جهانی آب و با حضور نمایندگان ۱۷۸ کشور و شخصیت های جهانی، در سالن همایش های بین المللی اجلاس سران تهران برگزار شد.

 

در ازای اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهرهای مبارکه و لنجان، در یک دوره زمانی معین ۳۰ تا ۳۵ ساله پساب حاصل از جمع آوری فاضلاب این شهرها در اختیار شرکت فولاد مبارکه قرار می گیرد.

 

در نتیجه اجرای این طرح در مجموع ۴۵۰ لیتر بر ثانیه پساب در اختیار شرکت فولاد مبارکه قرار خواهد گرفت.

 

 

منبع:ایمنا

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 469 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3