بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) با برگزاری برنامه های اردوی جهادی به ارایه خدمات بهداشتی رایگان به مردم مناطق محروم می پردازد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در گفت‌ و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: بیست و دومین اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) به مدت پنج روز در منطقه محروم جوی‌آباد اصفهان برگزار شد.

 

محمد کریمی با بیان اینکه برنامه‌های خدمات رسانی بسیج دانشگاه آزاد اصفهان به صورت مداوم در حال اجراست، افزود: این برنامه‌ها هرساله پنج الی شش بار در سال در مناطق محروم مختلف شهر برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: در تابستان سال جاری در منطقه حصه و پس از آن مناطق محروم دارک و کهکیلویه و بویراحمر خدمت رسانی صورت گرفته است.

 

مسئول گروه جهادی الزهرا بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با بیان اینکه این دست خدمات تنها در حوزه بهداشتی نیست، تصریح کرد: خدمت رسانی در بخش های دندانپزشکی، پزشکی، پرستاری و مامایی در بخش بهداشت و سلامت صورت می گیرد. علاوه بر اینکه خدمات امداد رسانی بسیج در بخش های عمرانی و فرهنگی نیز فعال است و در مناطق خارج از استان صورت می گیرد.

 

وی خاطر نشان کرد: در پروژه خدمت رسانی که از پنجم بهمن ماه آغاز و امروز پایان می پذیرد، بالغ بر ۱۵ میلیون تومان روزانه و در مجموع پنج روز حدود ۷۵ میلیون تومان خدمت رایگان دندانپزشکی به مردم منطقه محروم جوی آباد ارایه شده است.

 

کریمی ادامه داد: تیم ها با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه و دانشجویان و فارق التحصیلان که اعلام آمادگی کنند به مناطق محروم اعزام می شوند و در این برنامه تعداد روزانه ۲۰۰ پذیرش و در مجموع پنج روز بالغ بر پنج هزار نفر ویزیت شدند.

 

مسئول گروه جهادی الزهرا بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان دیگر برنامه خدمت رسانی بسیج دانشگاه را پایش سلامت در مساجد سطح شهر اعلام کرد و گفت: هرماه یکی از مساجد سطح شهر انتخاب و پایش سلامت شامل تست قند خون، فشار خون و ... انجام می شود. در برنامه این ماه بسیج دانشجویی حضرت زینب (س) دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد اصفهان در مسجد حضرت جوادالائمه(ع)خوراسگان به ارایه خدمات پایش سلامت پرداختند.

 

کریمی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم مناطق محروم توصیه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است، خاطر نشان کرد: مردم مناطق محروم دِین خود را نسبت به انقلاب و ایران ادا کرده اند، طبق فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری رسیدگی به مناطق محروم وظیفه ما است و باید این مردم بیشتر دیده شوند چراکه حق این افراد بیشتر از این است.

 

وی همچنین یادآور شد: تا پایان سال در نظر داریم در مناطق محروم فریدون شهر، کاشان و نجف آباد اردوهای جهادی برگزار کنیم.

 

 

منبع:ایمنا

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 465 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3