مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: روی یک ضدحمله گل تساوی را خوردیم و بازی در نیمه دوم گره خورد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، محمدرضا حسینی در پایان دیدار مقابل آیزاول هند خاطرنشان کرد: خدا را شکر بازی را خوب شروع کردیم اما باز هم روی غافل‌گیری و یک موقعیت حریف گل خوردیم، بازی گره خورد؛ این مسابقه می‌توانست بهتر پیش برود، آن‌ها سخت کوش بودند و ما را خیلی خوب در زمین خودشان پرس می‌کردند.

 

وی افزود: شما خبرنگاران هم واقعا زحمت می‌کشید و خودتان دیدید در هوای منفی 4 درجه بازی برگزار می‌شد. خدا را شکر با این شرایط فشار را حفظ کردیم و به گل رسیدیم تا برنده شویم.

 

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد وضعیت چمن ورزشگاه فولادشهر گفت: جا دارد از مسؤولان و سعید آذری تشکر کنم، چمن بسیار نرم و صاف بود و شرایط خوبی داشت.

 

وی در مورد شرایط آیزاول هند، عنوان کرد: طبیعی بود که این تیم اقدام به دفاع کند و روی ضدحملات به دنبال استفاده از موقعیت باشد؛ در زمین خودمان بازی می‌کردیم و توانستیم فشار را حفظ کنیم و در نهایت برنده شویم.

 

حسینی در رابطه با اینکه باید با استقلال در هفته بعد رو‌ به‌ رو شوند، عنوان کرد: فعلا باید ریکاوری این بازی را انجام دهیم و سپس در رابطه با این مسابقه فکر می‌کنیم.

 

وی در پایان گفت: از عوامل رسانه و مخصوصا هواداران‌مان که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم، واقعا دست همه را به گرمی می‌فشارم.

 

 

منبع:فارس

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 811 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3