مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: تکنسین اورژانس گلپایگان، روز گذشته در عملیات امدادرسانی کوهستانی، مورد ضرب و شتم همراه فرد سقوط کرده قرار گرفت و از چند ناحیه مصدوم شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، غفور راستین با اشاره به جزئیات این اتفاق اظهار کرد: حدود ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه جاری، سقوط یک نفر از کوه‌های اطراف روستای هنده در گلپایگان اعلام و بلافاصله یک واحد امدادی به محل حادثه اعزام شد.

 

وی با بیان اینکه پایگاه اعزام کننده‌ واحد امدادی از محل حادثه حدود ۳۰ کیلومتر فاصله داشت و برای رسیدن بر بالین مصدوم نیز نیاز به طی مسیری یک و نیم ساعته بود، اضافه کرد: تکنسین اورژانس به همراه داماد فرد سقوط کرده، پس از طیِ این مسیر بر بالین مصدوم حاضر شدند و پس از بررسی علائم حیاتی وی متوجه شد که مصدوم بر اثر شدت جراحات وارد شده جان خود را از دست داده است.


مدیر اورژانس اصفهان گفت: این گزارش حاکی است، تکنسین اورژانس با توجه به تاریکی هوا و مسلح بودن همراهان متوفی، وضعیت موجود را نامناسب تشخیص داد و بدون اعلام فوت مصدوم، برای اطلاع همکاران خود و کمک به انتقال متوفی به پایین کوه اقدام کرد اما در همین زمان، پسر فرد سقوط کرده، تکنسین اورژانس را مورد فحاشی قرار داد و با پرتاب سنگ وی را مصدوم کرده است.


وی افزود: نیروی امدادی به سمت خودروی آمبولانس فرار کرده و پس از اعلام وضعیت به اتاق فرمان و کسب تکلیف، به همراه همکار خود در محل حادثه مانده تا چنانچه به اقدام درمانی برای نیروهای هلال احمر و مردم حاضر در محل که برای انتقال متوفی به محل حادثه مراجعه کردند، نیاز بود، وارد عمل شوند.


راستین تاکید کرد: در همین مدت، همراه متوفی در یک اقدام غافلگیرانه، تکنسین اورژانس را از آمبولانس خارج کرد و وی را مورد ضرب و شتم قرار داد؛ متاسفانه این تکنسین ۲۸ ساله اورژانس در جریان این عملیات از ناحیه سر، گردن، صورت و پا مصدوم شد.


گفتنی است، اقدام فرد ضارب از طریق مراجع قضایی در حال پیگیری است.

 

 

 

منبع:ایمنا

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 657 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3