مسئول کمیته جت اسکی هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان گفت: به دلیل گران بودن جت اسکی، جمعیت ورزشکاران این رشته در استان اصفهان محدود است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، مسعود مهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در مورد فعالیت رشته جت اسکی در اصفهان اظهار داشت: سال گذشته 2 دوره آموزش جت ‌اسکی برگزار کردیم که به شرکت‌کنندگان در آن گواهینامه درجه C اهدا شد.

 

همچنین برای 10 نفر از بانوان و آقایان در دره‌های سنی مختلف دوره مربیگری برگزار کردیم. نایب‌قهرمانی مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور در بخش مردان و مقام سومی تیمی این رقابت‌ها نیز در سال گذشته به دست آمد.

 

وی با بیان اینکه سد خمیران بالاتر از شهرستان تیران و کرون محل تمرینات ورزشکاران جت اسکی استان اصفهان است، افزود: برای تمرینات جت اسکی باید از دریاچه‌هایی که آب کشاورزی دارند و آب آن به مصرف شرب نمی‌رسد، استفاده کنیم. البته به ما مجوز تمرین در سد قره قاچ سمیرم را هم داده‌اند، اما فاصله آن از مرکز استان زیاد است.

 

مهرانی در مورد شرایط مالی کمیته جت اسکی استان اصفهان گفت: بودجه خود را از طرق اسپانسر و هزینه شخصی ورزشکاران تأمین می‌کنیم. جت اسکی یک ورزش سرمایه‌داری است و مردم عادی کمتر می‌توانند به این ورزش بپردازند چون حداقل قیمت یک جت اسکی 80 تا 100 میلیون تومان است و در بخش حرفه‌ای نیز به 200 میلیون تومان می‌رسد.

 

مسئول کمیته جت اسکی هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان ادامه داد: البته باشگاه آب منطقه‌ای اصفهان تا حدودی از ما حمایت کرده است، اما هیچ کمک مالی از جای دیگر دریافت نکرده‌ایم و ورزشکاران استان حتی هزینه رفت و آمد را نیز از جیب خود پرداخت می‌کنند.

 

وی تصریح کرد: رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان حمایت خوبی از کمیته جت اسکی انجام داده و در جشنواره‌های مختلف برای ما هزینه کرده است. اگر اداره‌کل ورزش و جوانان استان می‌توانست چند دستگاه جت اسکی در اختیارمان بگذارد تا اقشار ضعیف و متوسط هم بتوانند از این ورزش بهره ببرند بسیار خوب بود، چون هزینه این ورزش تنها با حمایت دولتی تأمین می‌شود و اسپانسر خصوصی زیر بار هزینه‌های آن نمی‌رود.

 

مهرانی اضافه کرد: علاقمند به جت اسکی زیاد است، اما متأسفانه نمی‌توانیم از نظر مالی از آنها حمایت کنیم و جمعیت ورزشکاران این رشته در استان اصفهان محدود است.

 

 

منبع:تسنیم

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 705 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3