مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هم اکنون 8 خدمت به جامعه ایثارگران به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود و پیش‌بینی شده تا پایان سال جاری ارائه الکترونیکی خدمات به 10 خدمت افزایش یابد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، علی‌رضا امینی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران تلاش می‌کند تا بتواند همه‌ خدماتی که به جامعه ایثارگران ارائه می‌دهد را الکترونیکی کند، گفت: الکترونیکی کردن ارائه‌ خدمات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر، موجب افزایش رضایتمندی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ جامعه ایثارگری می‌شود به همین دلیل اجرای این طرح در دستور کار بنیاد قرار گرفته است.


وی با بیان اینکه ارائه‌ خدمات به جامعه ایثارگران باید در شأن آنها باشد، گفت: پیش‌بینی شده حداکثر 27 خدمت به صورت الکترونیکی به جامعه ایثارگران ارائه شود و آمادگی داریم تا الکترونیکی کردن خدمات دیگر مورد نیاز ایثارگران را در دستور کار خود قرار دهیم تا خدمات‌دهی به آنها راحت‌تر صورت گیرد.  


این مسئول با بیان اینکه الکترونیکی کردن ارائه‌ خدمات به جامعه ایثارگران در راستای توسعه‌ دولت الکترونیک است، افزود: تاکنون 8 خدمت به جامعه ایثارگران الکترونیکی ارائه می‌شود و پیش‌بینی شده تا پایان سال جاری این آمار به 10 خدمت افزایش یابد.


مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد ادامه داد: همچنین هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی شده، ارائه خدمات الکترونیکی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در سال آینده به 20 مورد افزایش یابد و تا پایان سال 97 نیز تمام خدماتی که از سوی معاونت‌های بنیاد اعلام می شود به صورت بر خط ارائه شود.


وی خاطرنشان کرد: هر چقدر در الکترونیکی کردن و بر خط کردن خدمات قوی‌تر عمل کنیم در چابک‌سازی و ارائه خدمات مناسب موفق‌تر هستیم و به اجرا کردن اهداف سازمانی نزدیک‌تر می شویم.


مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد گفت: امنیت شبکه‌های ما در حد خوبی است و این امنیت چیزی نیست که بگوییم تمام شده است، ارتقای امنیت ادامه دارد و تلاش داریم در همه لایه‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و اداری این موضوع محقق شود.

 

منبع:ایثار

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 دی 1395

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3