مدیرکل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در حمایت از خانواده شهدا و ایثارگران دولت امکانات ویژه‌ای را برای به‌کارگیری و استخدام خانواده آن‌ها فراهم کرده است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، نعیم امامی امروز در نشست بررسی اشتغال ایثارگران که با حضور 43 دستگاه اجرایی و شرکت اشتغالزای استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، اظهار کرد: مدت‌هاست بنیاد شهید و امور ایثارگران با همراهی دولت امکانات ویژه‌ای را برای به کارگیری و استخدام خانواده ایثارگران، جانبازان و شهدا فراهم کرده‌ تا افراد بیشتری از خانواده‌ها و بازماندگان شهدا در حوزه صنعت و مشاغل دیگر به کار گرفته شوند تا رضایت حداقلی برای این خانواده‌ها حاصل شود.

 

امامی با بیان اینکه اکنون از بهره‌گیری کامل توان کشور فاصله داریم، تصریح کرد: مردم ما شایسته بیشتر از این در مسائل مختلف درآمد، اشتغال، رشد ناخالص ملی و ... هستند که امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و فارغ از نگاه‌ها و دیدگاه‌های سیاسی، حزبی و ... هدف‌مان فقط ارتقا و اعتلای کشور عزیزمان باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: گروه‌های چپ و راست به خون شهدا و ایثارگران بدهکار هستند، اینکه عضو چه جریانی باشیم تفاوتی ندارد و هیچ‌کس نباید فراموش کند که روزی در این کشور جنگ رخ داد و همه مردم بدون اینکه نشانی از چپ، راست و میانه و .. داشته باشند خون دادند تا ما امروز با هم تلاش کنیم کشوری بهتر از دیروز بسازیم.

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه امیدواریم در طول زندگی کوتاه خود بخشی از این بدهی را پرداخت کنیم، افزود: ما به شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بدهکار بوده و هرگز نمی‌توانیم در طول حیات کوتاه خود دین‌مان را به این عزیزان ادا کنیم.

 

وی به حمایت‌های خوب بنیاد شهید و امور ایثارگران به کمک مشاور استاندار در امور ایثارگران و دولت اشاره و تصریح کرد: با توجه به اینکه همکاران حوزه صنعت از این مواضع، قوانین و حمایت‌های دولت از کارفرما در خصوص جذب نیرو از میان خانواده شهدا و ایثارگران اطلاعی ندارند، معرفی قانون جامع ایثارگران هدف مهم تشکیل این جلسه بوده است.

 

امامی گفت: امسال، سال آغاز رونقی جدید در چهارمحال و بختیاری است و باید صنعتگران و تولیدکنندگان استان از میان جویندگان کار جذب نیرو داشته و خانواده شهدا و ایثارگران را در کنار مردم شریف در نظر گیرند.

 

وی تشریح کرد: در حال حاضر کشور به سوی شرایط خوبی پیش می‌رود و امیدواریم با اتفاقات مثبتی که در صحنه اقتصاد و سیاست داخلی و خارجی در حال رخ‌دادن است کم‌کم شاهد رونق بخش صنعت و تولید باشیم.

 

 

منبع:فارس

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در شنبه, 11 دی 1395

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3