عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی از آخرین وضعیت ایثارگران در لایحه برنامه ششم توسعه خبر داد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی از آخرین وضعیت ایثارگران در لایحه برنامه ششم توسعه خبر داد.

 

بنابراین گزارش، حجت الاسلام حسن نوروزی درحاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه کشور تصریح کرد: اصولا ما در رابطه با ایثارگران قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را داریم و لایحه احکام دائمی برنامه های توسعه کشورنیز چندی پیش توسط مجلس شورای اسلامی تصویب و شورای نگهبان آن را تائید کرد و در حال اجرا شدن است.

 

وی با اشاره به حذف بند "ب" ماده 3 لایحه احکام دائمی یادآور شد: نمایندگان ایثارگر مجلس شورای اسلامی نسبت با آن چیزی که در لایحه احکام دائمی که از سوی شورای نگهبان اشکال ماده 57(دارای بار مالی) گرفته شده بود اقدام و دوباره آن را در برنامه ششم توسعه لحاظ کردند که ان شالله در صحن علنی از آن دفاع خواهیم کرد.

 

نماینده مردم رباط کریم درخانه ملت در پاسخ به این سوال که آیا محتوای برنامه ششم توسعه برای پنج سال آینده کامل است اظهار داشت: آنچه که مرتبط با نیازمندی های ایثارگران است را درلایحه برنامه ششم آورده ایم و نقطه نظر مثبتی در مورد آن داریم.

 

حجت الاسلام نوروزی درخصوص تامین اعتبارات مالی لایحه برنامه ششم توسعه کشور تاکید کرد: دولت اعتبارات مالی لحاظ شده در لایحه را باید تامین کند هرچند که نیاز به اعتبارات کلان مالی  ندارد اما درصورت تصویب، دولت را مکلف خواهیم کرد که بار مالی را تامین واجرای آن را تقبل کند.

 

 

منبع:شهدای ایران

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 دی 1395

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3