کتاب زیبا و ارزشمند(( اردوگاه سوم)) نه تنها برای علاقمندان به آشنایی با حقایق جنگ و اسارت، بلکه برای آزادگانی که قسمتی یا همه دوره اسارت را در اردوگاه عنبر گذرانده‌اند بسیار جذاب و خواندنی خواهد بود،‌که با خواندن مطالب کتاب بسیاری از خاطرات فراموش شده آنها بازسازی خواهد شد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، کتاب اردوگاه سوم مجموعه یادداشت‌های آزاده گرامی آقای حسین کرمی است. او با دقت و ظرافت علاوه بر نقل خاطرات شخصی، خواننده را با همه ابعاد اردوگاه عنبر آشنا می‌کند. اثر آقای کرمی از آن جهت منحصر به فرد است که وی با تشریح جزئیات اردوگاه، فرصت مناسبی برای محققین و پژوهشگران پدید می‌آورد تا به دور از قضاوت‌های مثبت یا منفی نگارنده، بتوانند حقایقی از زندگی در یک اردوگاه را به خوبی لمس نموده و آنگاه به نتیجه گیری بپردازند.

 

کرمی با وجود گذشت بیش از 20 سال از آزادی به قدرت دقیق و مستند حوادث و شرایط اردوگاه عنبر را بیان می‌نماید که گویی چند هفته یا چند ماه از آزدی وی سپری نگردیده است، این موضوع نشانگر آنست که آزادگان دوره زندان در عراق را نه به عنوان خاطراتی تلخ از قسمتی از زندگی خود، بلکه به عنوان مهم‌ترین و شاید زیباترین دوران حیات خویش در نظر گرفته و نمی‌خواهند آن را به فراموشی بسپارند.


کتاب زیبا و ارزشمند(( اردوگاه سوم)) نه تنها برای علاقمندان به آشنایی با حقایق جنگ و اسارت، بلکه برای آزادگانی که قسمتی یا همه دوره اسارت را در اردوگاه عنبر گذارانده‌اند بسیار جذاب و خواندنی خواهد بود،‌که با خواندن مطالب کتاب بسیاری از خاطرات فراموش شده آنها بازسازی خواهد شد.


انتشارات پیام آزادگان با انتشار بیش از 60 عنوان کتاب در زمینه خاطرات آزادگان، از همه عزیزان آزاده‌ای که قصد انتشار خاطرات با ارزش خود را دارند استقبال نموده و ماین هدف مقدس را جزء رسالت خود می‌داند.

 

کتاب : اردوگاه سوم

مولف : حسین کرمی

 

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در دوشنبه, 02 مرداد 1396

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3