در این خاطرات واقعیت‌ها و حقایق مانند مکان، زمان و اشخاصی که نام برده می‌شود در جای خود قرار دارند و بازنویسی آن هیچ گونه لطمه‌ای به مستند بودن آن وارد نخوواهد کرد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، «آوازهای ناتمام» روایت داستانی آزادگانی است که سال‌ها مقاومت و جبر را زندگی کردند؛ آوازهای دردناک که هیچ‌گاهدر پس آخرین برگ این داستان پایان نمی‌پذیرد.

 

«آوازهای ناتمام» در هر جلد به خاطر یکی از آزدگان جنگ نابرابر عراق با ایران می‌پردازد که به صورت داستانی در اختیار خوانندگان و علاقه‌مندان عرصه دفاع مقدس به ویژه بخش اسارت قرار می‌گیرد.

 

در این خاطرات واقعیت‌ها و حقایق مانند مکان، زمان و اشخاصی که نام برده می‌شود در جای خود قرار دارند و بازنویسی آن هیچ گونه لطمه‌ای به مستند بودن آن وارد نخوواهد کرد.


در این داستان پای روایت« حسن کاغذ گراني آزاده‌ی جانبازی از دیار اصفهان می‌نشینیم و همراه لحظه‌های او به جای جای اردوگاه‌های مخوف رژیم بعث سرک می‌کشید.

 

کتاب:آوازهای ناتمام

خاطرات:حسن کاغذگران

نویسنده:کتایون معمار

 

انتهای پیام/م

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3