این داستان تاثیر خیلی خوبی بر روحیه خوانندگان آن به جا گذاشت و یکی از آثار ماندگار آن دوران محسوب می‌شود.نویسنده پس از آزادی، اثر یاد شده را با اندکی اصلاحات برای چاپ آماده کرده و آن را در اختیار انتشارات پیام آزادگان قرار داده است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، جنگ که تمام شد اسرای ایرانی، آماده بازگشت به میهن شدند ولی صدام مانع از آزادی آنان شد. طولانی شدن دوران اسارت، نامعلوم بودن آینده و افزایش فشارهای دشمن بر اسرا، سلامت روحی و جسمی بعضی از آنان را تهدید می‌کرد.برای مقابله با تهدیدهای روزافزون و جلو گیری از افسردگی و انزوای برخی از اسرا، برنامه‌هایی طراحی و اجرا شد که بخش قابل توجهی از اوقات آنان را پر می‌کرد. کلاس های آموزشی، اجرای برنامه‌های مذهبی مثل مجالس دعا، اجرای نمایش‌های شاد و سرودهای روحیه بخش از جمله برنامه‌هایی بود که توسط گروه‌ةای فرهنگی، اجرا شد.

 

از دیگر کارهای انجام گرفته در آن دوران سخت، نوشتن داستان بود. دست نوشته‌های داستانی سهم خوبی در پر کردن بخشی از اوقات اسرا داشت. یکی از آثار خوبی که در زندان موصل1، توسط هنرمند آزاده آقا عباس فلاحتی خلق شد و طرفداران زیادی پیدا کرد، داستان«بازمانده» بود.


آقای فلاحتی که توانمندی خوبی در زمینه نقاشی دارد در کنار نگارش متن، آن را نقاشی نیز کرد تا برای خوانندگان جذابیت بیشتری ایجاد کند.


این داستان تاثیر خیلی خوبی بر روحیه خوانندگان آن به جا گذاشت و یکی از آثار ماندگار آن دوران محسوب می‌شود.نویسنده پس از آزادی، اثر یاد شده را با اندکی اصلاحات برای چاپ آماده کرده و آن را در اختیار انتشارات پیام آزادگان قرار داده است.


این انتشارات نیز برای ارج نهادن به زحمات بی دریغ آقای فلاحتی و معرفی گوشه ‌ای از فعالیت‌های فرهنگی آزادگان در زندان‌های صدام، این کتاب را چاپ کرده و در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد. امید است کودکان و نوجوانان هنر دوست ایران زمین از مطالعه این کتاب لذت ببرند.

 

کتاب:بازمانده

تالیف:عباس فلاحتی

 

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 مرداد 1396

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3