در مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور از ایثارگران تقدیرشد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، سردار عبداللهی مدیرکل برنامه و بودجه دفاعی وزارت دفاع در این مراسم با بیان این که انقلاب اسلامی ایران معادلات سیاسی دنیا را دگرگون کرد‌، اظهار داشت:این انقلاب توانست در دنیا الگوی دیگری ارائه دهد. وی افزود: وقتی استکبار جهانی نتوانست با انواع توطئه‌ها و تهدیدات این نظام نو پا را سرنگون کند مقدمات جنگ را فراهم کرد. مدیرکل برنامه و بودجه دفاعی وزارت دفاع با اشاره به حوادث و رویدادهای هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد:انقلاب اسلامی ایران با فداکاری و ایثارگری مردم به پیش رفت و وامدار هیچ گروهی نیست.


عبداللهی با تاکید بر این که در زمان جنگ تحمیلی ۳۶کشور ازرژیم بعثی عراق حمایت کردند،افزود:با توکل به خدا و وحدت و حضور مردم در صحنه نبرد با دشمن بعثی‌، جمهوری اسلامی ایران توانست بدون واگذاری یک سانتیمتر از خاک خود در مقابل تمامی دنیا بایستد و پیروز شود.


وی تصریح کرد:اکنون با تکیه بر دستاوردهای دوران دفاع مقدس توانستیم در مقابل توطئه ها بایستیم و پیشرفت‌های کنونی در تمامی زمینه ها مرهون دستاوردهای دوران جنگ تحمیلی است.


در ادامه این مراسم حبیب الله رحیمی شیخ مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور ایثارگران با بیان این که لازم است سالیان متمادی دفاع مقدس را گرامی بداریم اظهار داشت:آرامش و امنیت امروز ما نتیجه رشادت و پایداری شهدا ،جانبازان و ایثارگران است. وی تصریح کرد: از بین ۲۲هزارنفر از کارکنان سازمان بهزیستی، سه هزارو۶۰۰نفر جزو خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگرانند.همچنین در ستاد مرکزی این سازمان ۱۱۹نفر ایثارگر هستند.

 

 

منبع:اطلاعات

انتهای پیام/م

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3