سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته های تخصصی طب سالمندی، طب اورژانس، بیماران خاص، تجهیزات پزشکی و جانبازان و ایثارگران در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، احمد همتی در تشریح دستور کار روز سه شنبه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با یادآوری بررسی طرح حذف تبصره ( 2 ) ماده ( 4 ) قانون اصلاح برخی از مواد قانون مربوط به مقررات امور پزشکی، دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی افزود: بر اساس این تبصره phd ها و متخصصان آزمایشگاهی می توانند با طی یک دوره دو تا سه ساله در صورت قبولی متصدی آزمایشگاه شوند بنابراین این موضوع اختلافاتی را میان پاتولوژیست ها و دکتراهای تخصصی علوم آزمایشگاهی به وجود آورد و مقرر شد تصمیماتی گرفته شود که هیچ کدام متضرر نشوند و به نقطه مشترک و تعادلی دست یابیم که رضایت همه تامین و جلب شود.


نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی افزود: از این رو معاون آموزشی وزیر بهداشت در نشست امروز درخواست فرصت کرد که طی سه هفته آینده طرح جامعی را ارائه دهد تا نظر کمیسیون تامین شود.


همتی ادامه داد: از سویی پیشنهاد شد نمایندگانی که طرح حذف تبصره 2 ماده 4 قانون اصلاح برخی از مواد قانون مربوط به مقررات امور پزشکی، دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی را ارائه کردند نسبت به بررسی کارشناسانه طرح اقدام کنند تا در جلسات آتی کمیسیون بتوان هر چه سریع تر آن را تعیین تکلیف کرد.


این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: همچنین در نشست امروز مقرر شد کمیسیون بازدیدهایی را از خوابگاه، سربازخانه و زندان ها داشته باشد و وضعیت بهداشتی آنها را بررسی کنند.


نماینده مردم سمنان در مجلس دهم از تشکیل کمیته هایی تخصصی مانند طب سالمندی، طب اورژانس، بیماران خاص، تجهیزات پزشکی و جانبازان و ایثارگران در نشست امروز خبر داد و گفت: مقرر شد این کمیته ها هماهنگی لازم را برای پیگیری امور مربوط به خود داشته باشند.


سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از حضور معاون آموزشی وزیر بهداشت، عده ای از phd های آزمایشگاهی، پاتولوژیست ها و کارشناسان وزارت بهداشت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

 

 

منبع:ایرنا

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 مهر 1396

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3