شهردار اصفهان گفت: با اجرای دستور وزارت کشور برخی از سازمان‌های شهرداری اصفهان در یکدیگر ادغام می‌شود و طبیعتاً در این صورت برخی از آن‌ها حذف خواهند شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، قدرت‌اله نوروزی در خصوص ابلاغیه وزارت کشور مبنی بر تغییر کلی در سازمان شهرداری‌ها، پست‌های مصوب و وضعیت سازمان‌های وابسته به شهرداری‌ها اظهار کرد: وزارت کشور بر اجرای این ابلاغیه تأکید دارد و این ابلاغیه در برخی استان‌ها نیز اجرایی شده است.

 

وی افزود: اجرای ابلاغیه وزارت کشور قطعاً یکی از اولویت‌ها و برنامه‌ها در شهرداری اصفهان است، چراکه باید چارت سازمانی ابلاغ شده از سوی وزارت کشور رعایت شود.

 

شهردار اصفهان گفت: با اجرای دستور وزارت کشور برخی از سازمان‌های شهرداری اصفهان در یکدیگر ادغام می‌شوند و طبیعتاً در این صورت برخی از آن‌ها حذف خواهند شد؛ همچنین برخی از پست‌ها در شهرداری اصفهان نیز از «مدیر» به «مدیرکل» ارتقا پیدا خواهد کرد.

 

 

منبع:فارس

انهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 122 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3