مدیرعامل باشگاه آینده‌سازان پس از انحلال قهرمان فصل گذشته فوتبال بانوان گفت: قصد اینها منحل کردن تیم بود.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، سعید موحدی درباره انحلال تیم آینده‌سازان میهن نجف‌آباد گفت: سازمان لیگ اعلام کرده است تا روز چهارشنبه باید مدارک تکمیل شود اما تیم ما حداقل صد میلیون تومان ندارد تا بتواند برای بازیکنان لباس بخرد و مقداری به آنها پول دهد.

 

رسما نامه‌ای درباره انحلال تیم نزده‌ام و پس از خبر انحلال تیم از هیات بارها تماس گرفته‌اند و گفتم اگر پول می‌دهید تیم بماند! مجبور شدم به بازیکنان بگویم تیم منحل است و آنها با چشمانی گریان به خانه‌هایشان رفتند.

 

موحدی درباره واگذاری تیم به سپاهان بیان کرد: قرار بود تیم به سپاهان واگذار شود اما طاهری گوشی خود را خاموش کرد. با طاهری صحبت کرده بودم اما او گفت تا فدراسیون مشکل دو درصد را حل نکند نمی‌تواند تیم را قبول کند. امید بازیکنان به سپاهان بود اما نشد.

 

او در ادامه با اشاره به فدراسیون فوتبال نیز خاطرنشان کرد: فدراسیون اعلام کرده موحدی نمی‌خواهد تیم به سپاهان واگذار شود اما این دروغ است. سپاهان بهانه کرده است و می‌گوید تا فدراسیون مشکل دو درصد قراردادها را حل نکند تیم را نمی‌پذیرد. از طاهری خواهش کردم اما گفت قراردادهای پارسال پرداخت نشده است و امسال نیز تکرار می‌شود.

 

موحدی درباره تاج نیز اظهار کرد: یک بار با تاج تماس گرفتم و چون شماره را نمی‌شناخت جواب داد و گفت روز یکشنبه از فدراسیون تماس خواهم گرفت اما پس از آن تلفن خود را روی خط عرب دایورت کرد و هر بار عنوان شد تاج در جلسه است و اصلا نتوانستم با او صحبت کنم. تا جایی که من متوجه شده‌ام قصد اینها انحلال تیم است.

 

 

منبع:ایسنا

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 334 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3