رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: برای ما خادمی شهدا و ایثارگران مایه فخر و مباهات است و درعین‌حال باید بگوییم که ۲۷ درصد نخبگان مراکز علمی و آموزشی کشور ایثارگران هستند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، احمد ابراهیمی در آیین تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر شهرستان اهر، اظهار کرد: شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرده و تن به ذلت ندادند و امروز شما دانش آموزان یادگاران شاهد و ایثارگر برای حفظ امنیت و عزت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی بایستی در سنگرهای علم و دانش بیشتر از گذشته تلاش کنید.

 

وی تقویت و حفظ سنگر علم و دانش را از جمله مسائل موردتوجه یادگاران شاهد و ایثارگر عنوان کرد، افزود: سیاست و راهبرد دشمن که بر آن سرمایه‌گذاری کلانی صورت گرفته جلوگیری از تحصیل، علم‌آموزی و ترقی جوانان ایرانی به‌ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر است.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر با اشاره به اینکه سست کردن اراده و انگیزه جوانان ایرانی از دیگر سیاست‌های استکبار جهانی است، ادامه داد: دشمنان این‌همه که برای پیشرفت و توسعه علمی کشور تلاش می‌کنند تأثیر نداشته و به لطف پروردگار متعال ایران اسلامی از نظر تولید علم در بین 25 کشور جهان رتبه دوم و در خاورمیانه در بین 57 کشور اسلامی رتبه نخست را داریم.

 

ابراهیمی اضافه کرد: برای ما خادمی شهدا و ایثارگران مایه فخر و مباهات است و درعین‌حال باید بگوییم که 27 درصد نخبگان مراکز علمی و آموزشی کشور ایثارگران هستند.

 

وی بابیان اینکه وضعیت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر شهرستان اهر بسیار خوب و رضایت‌بخش است، گفت: 50 درصد فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان اهر که در هنرستان شاهد مشغول به تحصیل هستند در مراسم امروز حضور فعالی دارند منتهی خدماتی که در ستاد شاهد ارائه می‌دهیم تمامی جامعه هدف نیست و طبق سیاست آموزش‌وپرورش و بنیاد شهید فرزندان شاهد و ایثارگر بالای 50 درصد عضو ستاد شاهد هستند.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم خداوند متعال به ما خادمان شهدا و ایثارگران عنایت کند تا زمینه و شرایط را فراهم کنیم تا دانش آموزان از این بهتر تحصیل‌کرده و به رتبه‌های برتر علمی دست یابند.

 

 

منبع:تسنیم

انتهای پیام/م

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3