مدیرکل آموزش بنیاد شهید وامور ایثارگران گفت : بیش از 2 هزار و 100 فرزند شاهد و ایثارگر کشور عضو هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی هستند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، محمدعلی فقیه روز دوشنبه در گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر گلستان در گرگان اظهار کرد : تاکید بر تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر و کمک به ارتقای توان علمی آنها منجر به کسب موفقیت های فراوان از جمله رشد تعداد اعضای هیات علمی این گروه شده است. 

 

وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت بالای دانشجویان شاهد و ایثارگر ، حضور این تعداد در هیات علمی دانشگاه ها راضی کننده نیست و امیدواریم باز هم بر این تعداد افزوده شود.


مدیرکل آموزش بنیاد شهید وامور ایثارگران کشور به برنامه ریزی برای تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر اشاره کرد و گفت : برگزاری مستمر جشنواره های علمی برای شناسایی افراد مستعد و کمک به بالندگی و رشد علمی هر چه بیشتر آنها در سال های اخیر اجرا شد که امیدواریم نتیجه آن در سال های آینده ، بهبود دانش و علم دانشجویان شاهد و ایثارگر باشد .


فقیه ؛همچنین به شناسایی 60 هزار نخبه تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر اشاره کرد و افزود که از این افراد در مسیر کسب موفقیت و آزمون های علمی هیچ کمک و حمایت خاصی نخواهد شد تا آنها در یک فضای رقابتی سالم توانمندی علمی خود را ثابت کنند.


وی ادامه داد: تعامل خوب مراکز آموزشی با مجموعه بنیاد شهید خروجی ارزشمندی را در پی داشته که یکی از آنها تراکم 60 هزار نفری ممتازان تحصیلی شاهد و ایثارگر در مقاطع مختلف تحصیلی است.


مدیرکل آموزش بنیاد شهید وامور ایثارگران اضافه کرد: از این تعداد 36 هزار تن در مقطع دانشگاهی قرار دارند، که 11 هزار و 500 نفر آنها مربوط در بخش تحصیلات تکمیلی یعنی کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند.

 

 

منبع:ایرنا

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 آذر 1396

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3