این روزها اصفهان شاهد اتفاقی در حوزه تئاتر است که کمتر در طول سال برای این هنر در اصفهان اتفاق می‌افتد، دو نمایش کمدی مجدداً بر روی صحنه اجرا رفتند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، این روزها اصفهان شاهد اتفاقی در حوزه تئاتر است که کمتر در طول سال برای این هنر در اصفهان اتفاق می‌افتد، این اتفاق در مورد دو نمایشی است که چند ماه پیش بر روی صحنه رفتند و در مدت زمان زیادی که اجرا داشتند فروش و استقبال خوبی هم داشتند.

 

دو نمایش کمدی «قجرالجدید» و نمایش کمدی «کله‌پوک‌ها» که نشان دادند اگر یک تئاتر مورد پسند ذائقه مردم باشد و فقط درگیر خاص بودن و سفارشی بودن نباشد مورد استقبال خوبی نیز قرار می‌گیرد تا جایی که در این روزها مجدداً بر روی صحنه اجرا رفته است.

 

 

* قجرالجدید

 

نمایش کمدی «قجرا‍‌لجدید» به نویسندگی و کارگردانی رامین سامانی تا 26 آذر ماه هر شب ساعت 19 در فرهنگسرای کوثر اصفهان اجرا می‌شود؛ این تئاتر بیش از 2 ساعت به طول می‌انجامد اما به خاطر محتوای طنز مخاطبان را خسته نمی‌کند، در حال حاضر قیمت بلیت این نمایش 16 و 18 هزار تومان است، بلیت این نمایش به صورت اینترنتی در سایت navayemehr.ir به فروش می‌رسد.

 

 

* کله‌پوک‌ها

 

فاز چهارم نمایش کمدی «کله‌پوک‌ها» تا 5 دی ماه بر روی صحنه سالن آمفی‌تئاتر هنرستان هنرهای زیبا اجرا خواهد داشت؛ فازهای قبلی این نمایش در مجتمع استاد فرشچیان و سینما فلسطین انجام گرفت، «کله‌پوک‌ها» به کارگردانی مجید کاشی‌فروشان هر شب ساعت 19:30 به روی صحنه می‌رود، بهای بلیت این نمایش 9 و 12 هزار تومان است و تهیه بلیت این نمایش از سایت navayemehr.ir امکان پذیر است.

 

 

* دنیای بدون ارتودنسی

 

نمایش دیگری که در سالن آمفی‌تئاتر هنرستان هنرهای زیبا اجرا دارد تئاتر کمدی «دنیای بدون ارتودنسی» به کارگردانی رادمهر کشانی است که تا 24 آذر ماه هر شب ساعت 18 به روی صحنه می‌رود؛ navayemehr.ir سایتی است که وظیفه فروش اینترنتی بلیت این نمایش به بهای 12 و 15 هزار تومان را بر عهده دارد.

 

 

* من مده آ هستم

 

تالار هنر که دفتر تخصصی تئاتر شهرداری اصفهان است در سالن اصلی خود نمایش «من مده آ هستم» را به روی صحنه برده است، این نمایش تا 29 آذر ماه هر شب ساعت 18:30 در مقابل چشمان تماشاگران اجرا می‌شود، کارگردانی «من مده آ هستم» را احسان جانمی بر عهده داشته و نویسنده آن ژان آنوی بوده است؛ علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند از سایت partakticket.com بلیت این نمایش را با 25 درصد تخفیف به قیمت 15 هزار تومان خریداری کنند.

 

 

* سوگ مهر

 

نوشین امینی و مهدی گردان‌شکن نمایش «سوگ مهر» به نویسندگی حسن باستانی را به روی صحنه تالار اصفهان مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان می‌برند، این نمایش تا 28 آذر ماه هر روز ساعت 17:45 اجرا دارد، بلیت این نمایش با بهای 12 هزار تومان در سایت partakticket.com قابل خریداری است.

 

 

* دختران بابا آنتوان

 

«دختران بابا آنتوان» نام نمایشی به نویسندگی و کارگردانی سعید محسنی است، این نمایش تا 29 آذر هر روز ساعت 17:30 در سالن کوچک تالار هنر اجرا دارد؛ علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این تئاتر را با قیمت 13 هزار تومان از سایت partakticket.com خریداری کنند.

 

منبع:فارس

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 511 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3