نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: : مرکز خلاقیت و شکوفایی محلی برای شناسایی و توانمندسازی جوانان شهر است که با استقبال خوبی از سوی شهروندان روبرو شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: : مرکز خلاقیت و شکوفایی محلی برای شناسایی و توانمندسازی جوانان شهر است که با استقبال خوبی از سوی شهروندان روبرو شده است.

 

حسینعلی حاجی دیلگانی در بازدید از فرهنگسرای اشراق و مرکز خلاقیت و شکوفایی شاهین شهر گفت: جوانان شاهین شهری از میزان تحصیلات و دانش بالایی برخوردارند و در این راستا محلی برای تبدیل این دانش به ایده در شهر نیاز بود که خوشبختانه با تشکیل این مرکز و استقبال خوب شهروندان فرهیخته از این مرکز این نیاز برطرف شده است.

 

وی خواستار ارتقاء مرکز خلاقیت و شکوفایی به مرکز رشد شد و در ادامه افزود: حمایت های شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از ایده پردازان شاهین شهری بسیار خوب بوده و با توجه به مراکز آموزش عالی متعدد در شهر و ظرفیت های موجود امکان ارتقاء این مرکز به عنوان مرکز رشد وجود دارد.

 

روح الله شاه رجبیان مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر در این بازدید گفت: با هدف بهبود کیفیت آموزشی در شاهین شهر شرایط حضور جهاد دانشگاهی به عنوان یک برند معتبر آموزشی فراهم شد و در حال رایزنی برای حضور حوزه هنری و دوره های آموزشی هنری تحت عنوان سوره نیز هستیم و امیدواریم با ورود این دو مجموعه آموزشی نیازها و سلیقه های مختلف شهروندان را پوشش دهیم و بتوانیم به یک دوره آموزشی استاندارد در شهر دست پیدا نماییم.

 

گفتنی است در فرهنگسرای اشراق و مرکز خلاقیت و شکوفایی شاهین شهر، کودکان در برنامه ای با عنوان مهندسان خلاق از طریق تجربه و آزمایش با مفاهیم اولیه علوم مختلف آشنا می شوند.

 

 

منبع:اصفهان امروز

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 130 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3