کارگردان تئاتر اصفهان گفت: هنگامی که متوجه شدم یکی از پلاتوهای مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان تبدیل به سالن بدن‌سازی  شده از این اتفاق بد یمن حسرت و افسوس می‌خوردیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، میثم کیان با اشاره به کمبود سالن پلاتو در اصفهان اظهار داشت: برای تمرین با کمبود پلاتو مشکلات زیادی داشتیم زیاد داشتیم، مجموعه فرشچیان قصه مرموز و پیچ در پیچی دارد، به گفته مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اصفهان قرار بود این سالن تخصصی سینما و تئاتر باشدو اگر این اتفاق می‌افتاد 10 پلاتو از آن ایجاد می‌شد و گروه‌های مختلف تئاتر برای تمرین به آنجا مراجعه می‌کردند.

 

وی افزود: فعلا این مجموعه خصوصی سازی شده و تنها نظارت بر روی آن انجام می‌شود و هنگامی که متوجه شدم یکی از پلاتوهای آن تبدیل به سالن بدنسازی شده از این اتفاق بد یمن حسرت و افسوس می‌خوردیم.

 

کارگردان تئاتر اصفهان گفت: من در نمایش‌های قبلی به دلیل کمبود فضای تمرین 3 ماه در یک زیرزمین 3 در 3 در یک آموزشگاه تمرین می‌کردیم و حالا در این اوضاع بی‌پلاتویی یکی از پلاتوهای مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان را سالن بدنسازی می‌کنند.

 

وی بیان کرد: گروه‌های نمایش کم نیستند و حالا نیز نسل جدید فعالان تئاتر نیز اضافه شده و باز با کمبود بیشتر پلاتو مواجه هستیم در هر صورت اتفاق اتفاق غلطی برای مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان افتاده که هنوز نیز تصحیح نشده است.

 

 

منیع:تسنیم

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 142 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3