مدیر انجمن خیریه آسوده ماوی گفت:بازارچه فوق‌العاده خیریه "آسوده ماوی" ۲۹ بهمن ماه برپا می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، محمد یعقوبی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به فعالیت‌های خیریه آسوده ماوی اظهار کرد: در انجمن خیریه آسوده ماوی تعداد هزار و ۱۳۸ نفر پرونده دارند و ۸۰۰ نفر از این افراد به صورت مستمر خدمات دریافت می کنند.

 

وی با بیان اینکه خدمات درمانی شامل ویزیت، دارو و کارهای آزمایشگاهی، رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن و خدماتتوانبخشی از قبیل کار درمانی، گفتار درمانی وآموزش و شناخت به افراد تحت پوشش این خیریه ارایه می شود، گفت: همچنین فراهم کردن وضعیت مسکن این توانخواهان و کمک به رهن و اجاره مسکن، ارایه وام به متقاضیان، تهیه لباس و ارزاق و برگزاری کلاسهای فرهنگی و سفرهای زیارتی از دیگر خدماتی است که به آنها ارایه می شود.


مدیر انجمن خیریه آسوده ماوی ضمن تشریح کلاس های آموزشی انجمن برای توان خواهان اظهار کرد: در حال حاضر ۲۹ کلاس آموزشی شامل تئاتر، بازیگری، کامپیوتر، سواد آموزی، مینا کاری، رمان و داستان نویسی و آوا درمانی و موارد دیگربرای این توان خوانان برگزار می شود.


وی درباره برپایی بازارچه فوق العاده توان خواهان آسوده ماوی، افزود: باید توجه داشت که ۱۵ هر ماه با همت بیش از ۱۰۰ نفر از بانوان شهر اصفهان بازارچه ماهانه آسوده ماوی برگزار می شود و این بار بازارچه فوق العاده در ۲۹ بهمن ماه برگزار خواهد شد.


یعقوبی افزود: علاوه بر تولیدات خیران فعال در این خیریه، محصولات تولید شده توسط توان خواهان نیز در این بازارچه به فروش می رسد.

 

 

 

منبع:ایمنا

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 564 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3