در حال حاضر 6 تئاتر بر روی صحنه اجرا شهر اصفهان است که از این بین 2 نمایش آن ویژه کودکان است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، در حال حاضر 6 تئاتر بر روی صحنه اجرا شهر اصفهان است که از این بین 2 نمایش آن ویژه کودکان است و این موضوع جای خرسندی دارد که کودکان نیز بر خلاف طول سال که نمایش‌های کودک کمی به آن‌ها اختصاص داده می‌شود در این ماه‌های پایانی سال می‌توانند بر روی صندلی‌های سالن‌های نمایش به تماشای تئاتر بنشینند.

 

 

* حر دیگر

 

تئاتر «حر دیگر» به نویسندگی و کارگردانی سید روح‌الله فهیمی اصفهانی تا 30 بهمن هر روز ساعت 18:30 در میدان فیض، نگارستان امام خمینی (ره) با بازیگران این نمایش مصطفی بیگدلی و احمدرضا سلیمانی به روی صحنه می‌رود؛ لازم به ذکر است این نمایش برگزیده نخستین جشنواره نمایشنامه‌نویسی و تئاتر روح اله است.

 

 

* تئوری میس‌کال

 

تئاتر «تئوری میس‌کال» که در مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان به روی صحنه می‌رود را رهام بحیرایی کارگردانی می‌کند و نویسندگی آن را محسن رهنما بر عهده دارد؛ این نمایش تا 27 بهمن هر روز ساعت 17 در خیابان توحید، مجموعه فرشچیان، تماشاخانه اصفهان به روی صحنه نمایش می‌رود.

 

 

* مثل سوسوی فانوس آویخته

 

پویان عطایی تئاتری با عنوان «مثل سوسوی فانوس آویخته» را به روی صحنه برده است که تا 30 بهمن ماه هر شب ساعت 19 در آموزشگاه آدمک واقع در خیابان فیض، خیابان ارباب، نبش کوچه 5 اجرا دارد؛ بازیگران این نمایش عبارت‌اند از حسن جویره، ابوالفضل شریفی، آذر بهارلو، احسان شهبازی و رحیم ملکی.

 

 

* دام

 

تئاتر «دام» به طراحی و کارگردانی اسماعیل موحدی و به نویسندگی تادئوش روژه ویچ تا 30 بهمن هر شب ساعت 18:45 در تالار هنر واقع در میدان لاله مقابل چشمان تماشاگران اجرا دارد؛ گفتنی است این نمایش با 15 بازیگر یکی از تئاترهای با تعداد بازیگر زیاد در ماه اخیر بوده است.

 

 

* سیندرلا و منیژه

 

این بار هنر سرای خورشید تئاتر «سیندرلا و منیژه» را بر روی صحنه سالن نمایش خود به اجرا گذاشته است، نویسنده و کارگردان این نمایش فرانک کیانی است و اجرای آن هر شب ساعت 19 تا 29 بهمن ادامه خواهد داشت؛ علاقه‌مندان به دیدن این نمایش می‌توانند به آدرس خیابان کاوه، پل چمران، جنب شهرداری منطقه 7، هنر سرای خورشید مراجعه کنند.

 

 

* کدو قلقله‌زن

 

تئاتر شاد و موزیکال «کدو قلقله‌زن» نوشته امید اجاقی و به کارگردانی خودش تا 27 بهمن هر روز ساعت 18 اجرا دارد؛ این نمایش در هنر سرای مهتاب که در رهنان، خیابان مطهری، میدان امام حسین قرار دارد به روی صحنه نمایش می‌رود.

 

 

* ایلیا و اتاق سحرآمیز

 

فرهنگسرای کوثر نیز اجرای تئاتر عروسکی شاد و موزیکال «ایلیا و اتاق سحرآمیز» به نویسندگی و کارگردانی صابر شوفریان را در برنامه تئاترهای خود دارد، این نمایش تا 29 بهمن هر روز ساعت 18 در خیابان جی، خیابان مسجدعلی اجرا دارد.

 

 

 

منبع:فارس

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 979 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3