رسول قربانی قهرمان کشور در رشته پهلوانی و زروخانه ای با تاکید بر اهمیت ورزش از دیدگاه اسلام و حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) گفت:ورزش پهلوانی و زروخانه ای فرهنگ و گنجینه ای ارزشمندی است که از زمان های قدیم به ما رسیده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، گفتگو خبری رسول قربانی قهرمان کشور در رشته پهلوانی و زور خانه ای به سمع و نظرتان می رسد.

 

لطفا خودتان را معرفی کنید: اینجانب رسول قربانی متولد سال ۱۳۷۷ در شهر سین برخوار،از تاریخ ۱۹/۱/۱۳۹۶ مشغول خدمت در ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه هستم


از چه سنی شروع به ورزش نمودید؟ از سن ۱۴ سالگی به علت علاقه ای که به ورزش پهلوانی و زورخانه ای داشتم به این رشته ورزشی که جنبه ملی و مذهبی نیز دارد روی آوردم،و از ۱۷ سالگی به صورت جدی و حرفه ای به فعالیت های ورزشی خود ادامه دادم تا اینکه در سال ۱۳۹۴ اولین قهرمانی خود را در سطح استان و سپس در همان سال قهرمان کشور نیز شدم.


تاکنون چه مقام های قهرمانی را کسب نموده اید؟ ۱۵ مقام قهرمانی در سطح استان،سه مقام سوم و یک مقام نایب قهرمانی و ۵ مقام قهرمانی در سطح کشور کسب نموده ام. همچنین در سال ۱۳۹۵ به عنوان برترین ورزشکار کشور در رشته پهلوانی و زروخانه ای انتخاب شدم و مفتخر به پوشیدن پیراهن تیم ملی شدم


نظر شما در مورد فعالیت همزمان در دوران خدمت مقدس سربازی و ورزش قهرمانی را بیان نمایید؟ دوران خدمت سربازی یکی مهمترین مراحل زندگی یک جوان است که باید بتوانیم از لحظه به لحظه این دوران استفاده مفید بکنیم،لذا با برنامه ریزی مناسب می توان در دوران مقدس سربازی در زمینه های مختلف از جمله عرصه ورزش نیز موفق عمل کرد.

 

انتظار شما از مسئولان چیست؟ بنده از مسئولان محترم انتظار دارم از سربازان ورزشکار در زمینه تخصصی خودشان استفاده شود و توجه بیشتری به امر ورزش به خصوص ورزش سربازان انجام شود.


سخن پایانی برادر رسول قربانی:همین جا لازم می دانم از زحمات بی دریغ پدر و مادرم که در زندگی یار و یاور من بودم و همچنین از مربیانم پهلوان صادقی،امینی و باقری کمال تشکر و قدردانی را دارم. و به جوانان به خصوص سربازان عزیز توصیه می کنم به ورزش پهلوانی و زورخانه ای که ورزشی ملی و مذهبی است روی بیاورند.

 

 

 

منبع:اصفهان بسیج

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 1056 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3