مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: در هر ماه حدود ۲۵هزار نفر از بازنشستگان کشوری وام ۴میلیون تومانی دریافت می کنند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، جمشید تقی زاده افزود: افزایش قدرت خرید بازنشستگان از اهداف صندوق در سال جاری است که در این باره پرداخت وام ضروری قرض الحسنه می تواند به تحقق این هدف کمک شایانی کند. وی گفت: با برنامه ریزی انجام شده در هر ماه نزدیک به ۲۵هزار نفر از بازنشستگان وام چهار میلیونی تومانی،با کارمزد ۴درصد و با اقساط ۳۶ماهه پرداخت می شود.

 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: تاکنون وام چهار میلیون تومانی به ۱۸۰هزار نفر از بازنشستگان متقاضی پرداخت شده است و پیش بینی می شود تاپایان شهریورماه امسال این وام به حساب ٣٠٠ هزار نفر از بازنشستگان که اسامی آنها از طریق سایت در دسترس است واریز شود.


تقی زاده تاکید کرد: توجه به نیازهای اقتصادی بازنشستگان و بهبود معیشت آنان از اولویت‌های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری است و در این زمینه برنامه‌هایی در دست تهیه است که در آینده اعلام خواهد شد.

 

 

منبع:مهر

انتهای پیام/م

آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 فروردين 1397

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 2

مطالب ویژه 3