دوچرخه‌سوار مرودشتی که با شعار «هموطن گرامی جان آب در خطر است به خاطر خشنودی خداوند صرفه‌جویی صرفه‌جویی» رکاب می‌طند به دهاقان رسید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، حسن رضایی دوچرخه سوار مرودشتی امروز در گفت‌وگو خبرنگار فارس در دهاقان اظهار کرد: هر ساله با دوچرخه و برای رساندن پیام مهمی به هموطنان رکاب می‌زنم و دوچرخه سواری یک ورزش بی‌نظیر می‌دانم؛ سال‌ها قبل به ورزش دوندگی و فوتبال مشغول بودم اما به دلایلی ورزش را رها کردم و از آن پس به بیماری مبتلا شدم.

 

وی ورزش را هدیه‌ای از طرف خداوند دانست و افزود: از آن به بعد به رشته دوچرخه سواری روی آوردم و خداوند متعال ورزش دوچرخه را به من هدیه کرد و همین رشته ورزشی سبب شد تا بیماری‌هایی نظیر دیابت و زانو دردم درمان شود.

 

دوچرخه سوار مرودشتی اذعان کرد: همیشه فاصله بین مرودشت و تخت جمشید شیراز را از دوچرخه سواری طی می‌کردم و حتی برای رفتن به میهمانی و گردش هم دوچرخه را بهترین وسیله می‌دانم و از آن لذت کافی را می‌بردم.

 

 

شعار صرفه‌جویی در نعمت‌های خداوند

 

وی با بیان اینکه با استفاده از دوچرخه سواری شعار صرفه‌جویی را به هموطنان رسانیدم، عنوان کرد: در همین حین به فکر نمایش کار فرهنگی با استفاده از دوچرخه سواری در سراسر کشور بودم و در نهایت از سال 93 با شعار صرفه‌جویی در همه زمینه‌ها به ویژه مصرف آب، برق و گاز به دوچرخه سواری در سراسر کشور پرداختم و با استقبال هموطنان مواجه شدم.

 

رضایی تصریح کرد: در این راستا از جاده‌های مختلفی هم‌چون طبس شروع کردم و تا مشهد، اصفهان، تهران، جاده‌های غرب رکاب زدم و شعار صرفه‌جویی را به همگان نشان دادم تا شاهد تاثیر به‌سزایی در این زمینه باشیم و مشهد مقدس را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده‌ام.

 

وی خاطرنشان کرد: امسال به من توصیه شد تا به سمت استان اصفهان بیایم و شهرستان دهاقان را یکی از مکان‌ها برای شناساندن صرفه‌جویی در نعمت‌های خداوند به ویژه آب انتخاب کردم.م.

 

دوچرخه سوار مرودشتی با تاکید بر انجام کارهای روزمره با دوچرخه سواری بیان کرد: در این 5 سال که رکاب می‌زنم همه کارهای روزمره خود را با استفاده از دوچرخه سواری انجام می‌دهم و ماشین و موتور شخصی‌ام خاک می‌خورد و بلااستفاده هستند.

 

وی گفت: از سال 93 تا کنون که به ورزش دوچرخه سواری روی آوردم همیشه حتی در برف و باران حتی یک‌بار هم به دکتر مراجعه نکرده‌ام.

 

رضایی عنوان کرد: در بین راه با خاطرات جالبی به ویژه مشاهده مهربانی، تشویق و حمایت مردم مواجه شده‌ام و امیدوارم که نقش به‌سزایی در رساندن پیام صرفه‌جویی در آب به همه هموطنان داشته باشم.

 

 

هموطن گرامی جان آب در خطر است

 

وی با بیان اینکه امسال به عنوان یک دوچرخه سوار با پیام «هموطن گرامی جان آب در خطر است به خاطر خشنودی خداوند صرفه‌جویی صرفه‌جویی» رکاب می‌زنم، اعلام کرد: این شعار را به عنوان شعار و پیام سال خود در این زمینه انتخاب کردم و در سال گذشته هم با شعار «صرفه‌جویی در مصرف برق و آب نشانه ایمان و فرهنگ شماست چون خدا اسراف را دوست ندارد» سعی بر ترویج فرهنگ صرفه‌جویی داشتم.

 

دوچرخه سوار مرودشتی همت مردم در صرفه‌جویی آب را لازم دانست و افزود: نعمت‌های خداوند از جمله خوراکی، آب، برق و گاز را باید درست و بهینه مصرف شود و حتی 2 دقیقه از زمان حمام کم کردن تاثیر موثری در رفع بحران آب دارد که همه مردم باید همت کنند تا صرفه‌جویی تبدیل به فرهنگ شود.

 

 

منبع:فارس

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 1316 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3