رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت : از سال گذشته تاکنون چهار هزار و 570 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید با هدف اشتغالزایی به واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان پرداخت شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، اسرافیل احمدیه روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این میزان اعتبار به 672 طرح و واحد تولیدی استان در بخش های عادی صنعت و کشاورزی پرداخت شد. 

 

وی با بیان این که در این مدت سه هزار و 78 واحد تولیدی استان برای دریافت تسهیلات ثبت نام کردند، اظهارداشت : روند پرداخت و ارایه تسهیلات در سال جاری همچنان ادامه دارد.


وی تصریح کرد : یک هزار و 564 مورد از این واحدها مربوط به بخش کشاورزی و یک هزار و 514 مورد هم به بخش صنعت، معدن و تجارت اختصاص داشته است.


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان با بیان این که سال گذشته حدود چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی پرداخت شد، ادامه داد : در سال جاری هم تاکنون حدود 600 میلیارد ریال اعتبار پرداخت شده است.


وی روند پرداخت تسهیلات رونق تولید توسط بانک‌ها را رضایتبخش دانست و بیان کرد : از سال گذشته تاکنون سیزده هزار و 700 میلیارد ریال تومان تسهیلات مستقیم توسط بانکها به یک هزار و 362 واحد تولیدی پرداخت شده است.


احمدیه با اشاره به این که در این طرح سقفی برای ارایه تسهیلات استان ها به واحدهای تولیدی وجود ندارد، گفت : بانک های عامل هم برای پرداخت این تسهیلات مشکل خاصی ندارند.


واحدهای تولیدی صنعتی، کشاورزی، صنایع تبدیلی، معادن، اصناف و خدماتی که در سال گذشته موفق به ثبت نام برای تسهیلات طرح رونق تولید در سامانه بهین یاب نشدند می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این سامانه در قسمت ' فرآیند طرح رونق تولید 96 ' ثبت نام کنند.


سامانه اینترنتی 'بهین یاب' در دولت یازدهم و برای حمایت قانونی و ثبت نام واحدهای تولیدی که خود را مستحق اخذ تسهیلات می دانند، راه اندازی شده است.


اصفهان با بیش از 9 هزار واحد تولیدی ، صنعتی ترین استان کشور به شمار می آید.


دولت یازدهم در برنامه های اقتصادی خود برای خارج کردن واحدهای تولید از رکود، چندین طرح را به اجرا گذاشت که رونق و رفع موانع تولید و ارایه بسته های حمایتی و تسهیلات مالی به صنایع کوچک و متوسط یکی از آنهاست.


سال گذشته در مجموع حدود 27 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به حدود یکهزار و 200 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان در قالب طرح رونق تولید و همچنین بطور مستقیم از سوی بانک ها، پرداخت شد.

 

 

 

منبع:ایرنا

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 1317 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3