محمد جعفری مستندساز گفت:«ژنرال‌های ۱۳ ساله»را به دلیل طولانی شدن زمان تولید برای جشنواره «سینما حقیقت» سال آینده آماده می کنیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، محمد جعفری مستندساز در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت نمایش «ژنرال‌های ۱۳ ساله» گفت: قرار بود این فیلم را به جشنواره «سینما حقیقت» امسال برسانیم که به دلیل طولانی شدن زمان تولید این امر محقق نشد.

 

وی افزود:هدف ما نمایش این مستند در جشنواره «سینما حقیقت» سال آینده است.

 

گفتنی است؛تصویربرداری «ژنرال‌های ۱۳ ساله» در نقاط مختلف ایران مانند کرمان، کاشان و شهر‌های دیگر انجام شده و در رابطه با نوجوان‌های زمان جنگ ایران و عراق است که با اشتیاق شناسنامه‌های خود را برای رفتن به جبهه دستکاری کرده اند.

 

در این مستند به سراغ نوجوان‌هایی رفتند که هم‌اکنون زنده هستند و از آن‌ها می‌خواهند که اشتیاق خود در زمان جنگ تحمیلی و قضاوت‌هایی که در حال حاضر از آن رویداد دارند را در قالب مصاحبه بگویند.همچنین از مصاحبه شوندگان پرسیده می‌شود گذر زمان چه تاثیری روی آن‌ها گذاشته و هم اکنون تا چه حد میراث‌دار آن زمان هستند.

 

 

منبع:خبرنگاران جوان

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 836 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3